TR EN

Sesli Chatmedia Bilisim Sektörün de  Internet - web tasarımı, programlama, hosting- alanında hizmet vermek üzere bir bilişim sektörü firması olarak kuruldu.

2015 yılında Bilişim sektörü ile yeni adıyla yani SesliChatmedia.net  olarak hizmetini sürdürmektedir.

Bugüne kadar, çeşitli sektörlerde verdiği hizmetlerle bilişim sektöründeki iddiasını kanıtlayan SesliChatmedia önemli bir referans listesine sahiptir.

Sektörümüzdeki bağımsız ve tam donanımlı medya servisi veren ve şu anda sektörde faaliyet gösteren en genç medya ajansı olup sektör deneyimi en az 10 yıl olan 50'nin üzerinde yerli ve yabancı şirketler ile çalışmış medya tecrübesi yüksek iletişimciler tarafından yönetilmektedir.

Müşteri odaklı düşünen, müşterisi ile kendi çıkarlarını bir tutan, reklam verenin bütçesini kendi yatırımı ile eş görerek en etkili satın alma sürecini gerçekleştirebilen ve bu süreçte verilen tüm kararlar arkasında rasyoneller sağlayabilen, müşterilerinin beklentilerinin üzerine artı değer katabilen yenilikçi, hızlı,  reklam verenin briefi bir problem olarak alınır, analiz edilir, çözümler ve alternatifler üretilir.
Web tasarim seo seslichat mobil uygulamalari Hizmet verilmektedir  SesliChatmediaWebbilisim Hizmetleri.